Металошукач XP Deus 2 28 FMF RC WSA 2 XL

deus228rcwsa2xl
Наведите на картинку для увеличения
В наличии
60 192.00 
 
Варианты оплаты
Наши преимущества

100% оригинал официальная гарантия

Возврат и обмен в течение 14 дней

Различные способы оплаты

Лучшая цена, товары от проверенных производителей

Описание


Флагманський металошукач-амфібія, модель XP Deus 2 28 FMF RC WSA II XL. Комплектація з блоком керування та котушкою 28 FMF, з великими бездротовими навушниками XP WSA 2 — дизайн як у WS5 в першому Деусі, але без функції керування металошукачем, і через це за більш привабливою ціною.

Сьогодні XP знову розсуває кордони, створивши перший бездротовий багаточастотний металошукач з унікальними характеристиками та продуктивністю. Після того, як котушка, пульт дистанційного керування, навушники та пінпоінтер з'єднані в пару, вони обмінюються даними один з одним бездротовою мережею і без затримки, використовуючи запатентовану систему радіопротоколів XP. Це означає, що сигнали мети, що генеруються пошуковою котушкою, швидко передаються в навушники без затримок, забезпечуючи DEUS II безпрецедентну швидкість і точність. DEUS II відмінно працює на будь-якій місцевості та в будь-яких умовах, як на суші, так і на морі завдяки технології FMF® (Fast Multi Frequency).

Виберіть швидкі та одночасні багаточастотні програми або 49 окремих частот від 4 до 45 кГц.

На наведеному вище малюнку показано чутливість і здатність розпізнавання заліза в залежності від частоти, а також переваги програм швидкої багаточастотної зйомки, що охоплюють широкий спектр цілей. Це лише базова схема, яка може змінюватись в залежності від програм та реальних умов місцевості.

XP представляє перші навушники з кістковою провідністю, призначені для пошуку металів ВН-01

Деус 2 має водонепроникність IP68 - 20 м, так що ви можете занурюватись разом з ним

Возможно вас заинтересуют